ASANSÖR VE YÜRÜYEN YOL KAPLAMA


YÜRÜYEN YOLLAR

Alışveriş merkezleri ve transfer sistemlerinde optimal çözüm sunmak maksadıyla ticari ve ticari olmayan tüm uygulamalar için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. 3. Havalimanı dahil birçok projede üstlendiğimiz yürüyen yol projelerini başarıyla uygulamaktayız.

ASANSÖR KAPLAMA

Otel ve Avm asansörlerinin dış ve iç kaplama işlemlerinin tasarım, üretim ve montaj süreçlerini kendi bünyemizde gerçekleştirerek müşterilerimize zamanında ve tek elden çözüm sağlamaktayız. Projelerdeki ankraj ve hareketli metal aksamların üretim ve montajları boya ve gavlaniz kaplama işlemleri tamamlanarak, Pro Lazer güvencesiyle teslim edilmektedir.

Projeye Özgü Tasarım

Pro Lazer Kesim olarak projelerimizde Ar-Ge departmanımız projenizi ve mekanı analiz ederek beklentilerinizi anlar ve sizin için en doğru ve yenilikçi tasarımı oluşturur. Her projenin ve her mekanın kendine ait bir dokusu olduğunu bilerek projelerimizi tasarlarız. Böylece ürünlerimizi müşteri beklentilerine uygun şekilde üretiriz.

Zamanında Montaj

Fabrikamızda gerçekleştirilen üretim sürecinin ardından ürünler, yapılan teknik analizler ve montaj düzeneği tasarlanarak mümkün olan en kısa sürede proje alanında uygulanır. Montaj sürecinde işimizi söz verdiğimiz zamanda teslim etmek için süreci planlar ve titizlikle uygularız.

Detaycı Mühendislik, Kusursuz Üretim

Tasarım sürecimizde: AR-GE departmanımız, uzman mühendislerimiz ve bölüm şeflerimiz işbirliği içerisinde çalışarak en doğru ürünü hatasız üretimle gerçekleştirir.